+
Цена: 296.90 din.

Албанија 50 лека, 2004

Кованица > 50 лека, 2004 - Албанија  - obverseКованица > 50 лека, 2004 - Албанија  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 91
ДржаваАлбанија
Апоен50 лека50 ALL = 47.87 RSD
Година2004
ПериодРепублика Албанија (1992 - 2014)
Врста кованицеПрометне кованице
СаставБакар-Никл
Врста ивицеХрапава
ОбликОкругла
СврставањеОдликовање (0°)
Тежина (гр)5.5
Пречник (мм)24.25
Дебљина (мм)1.5

Legend:

ГлаваSHQIPERI-ALBANIA
Писмо50 LEKE

Вредност, RSD:

ДатумMin ЦенаMax ЦенаAvg. ЦенаПогодбе
Dec 2018313.66411.21377.103
Aug 2018153.19444.99317.843
May 2018285.45285.45285.451
Mar 201828.07364.46196.272
Feb 2018228.40228.40228.401
Avg. Цена296.90 din.

Креатор:

СтранаИме
ОбеPetraq Papa

Ковање:

КовницаКовање
UncBUProof
Непознато, Непозната200.000+-

Моја колекција

 2004
Размена
uCoin