+
KM# 523: 10 центи, 2014-2017
Цена, min: 118.50 din.

Андора 10 центи, 2014-2017

Кованица > 10 центи, 2014-2017 - Андора  - obverseКованица > 10 центи, 2014-2017 - Андора  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 523
ДржаваАндора
Апоен10 центи
Година2014-2017
ПериодЕвропска Унија (Евро) (2014 - 2018)
Врста кованицеПрометне кованице
СаставМесинг
Врста ивицеФино изрезбарен
ОбликОкругла
СврставањеОдликовање (0°)
Тежина (гр)4.1
Пречник (мм)19.75
Дебљина (мм)1.93

Креатор:

СтранаИмеОзнака
ГлаваMoles Disseny
ПисмоLuc LuycxLL

Ковање, Вредност:

ГодинаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
2017-+--
2016-35.000-174.93 din.
2015-40.000-454.40 din.
2014860.000140.0003.000118.50 din.

Ознаке:

Моја колекција

uCoin