+
KM# 525: 50 центи, 2014-2017
Цена, min: 254.53 din.

Андора 50 центи, 2014-2017

Кованица > 50 центи, 2014-2017 - Андора  - obverseКованица > 50 центи, 2014-2017 - Андора  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 525
ДржаваАндора
Апоен50 центи
Година2014-2017
ПериодЕвропска Унија (Евро) (2014 - 2018)
Врста кованицеПрометне кованице
СаставМесинг
Врста ивицеФино изрезбарен
ОбликОкругла
СврставањеОдликовање (0°)
Тежина (гр)7.8
Пречник (мм)24.25
Дебљина (мм)2.38

Креатор:

СтранаИмеОзнака
ГлаваMoles Disseny
ПисмоLuc LuycxLL

Ковање, Вредност:

ГодинаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
2017-+-710.32 din.
2016-35.000-426.72 din.
2015-40.000-506.40 din.
2014360.000140.0003.000254.53 din.

Ознаке:

Моја колекција

uCoin