+

Колумбија 1 peso (papel moneda), 1907-1916

Кованица > 1 peso (papel moneda), 1907-1916 - Колумбија  - obverseКованица > 1 peso (papel moneda), 1907-1916 - Колумбија  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# A279
ДржаваКолумбија
Апоен1 peso (papel moneda)
Година1907-1916
ПериодРепублика Колумбија (1886 - 1914)
Врста кованицеПрометне кованице
СаставБакар-Никл
Врста ивицеНепознато
ОбликОкругла
СврставањеКованица (180°)
Тежина (гр)2
Пречник (мм)17
Дебљина (мм)1.18

Legend:

ГлаваREPUBLICA DE COLOMBIA
Писмо1 PESO p/m

Ковање, Вредност:

ГодинаОзнакаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
1916AM234.000---
1914AM552.000---
1913AM306.000---
1912AM6.094.000---
1912H2.000.000---
1911AM2.816.000---
1910AM1.205.000---
1907AM2.860.000---

Моја колекција

 1916
 1914
 1913
 1912AM
 1912H
 1911
 1910
 1907
uCoin