+
KM# 4: 5 пенија, 1865-1875
Цена, min: 210.23 din.

Финска 5 пенија, 1865-1875

Кованица > 5 пенија, 1865-1875 - Финска  - obverseКованица > 5 пенија, 1865-1875 - Финска  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 4
ДржаваФинска
Апоен5 пенија
Година1865-1875
ПериодЦар Александар II (1864 - 1880)
Врста кованицеПрометне кованице
RulerАлександар II
СаставБакар
Врста ивицеГладка
ОбликОкругла
СврставањеОдликовање (0°)
Тежина (гр)6.4
Пречник (мм)25
Дебљина (мм)1.7

Ковање, Вредност:

ГодинаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
18751.000.000--776.16 din.
18731.000.000--416.73 din.
1872500.000--721.47 din.
1870300.000--907.61 din.
18671.664.000--367.32 din.
18662.484.000--210.23 din.
1865474.000--726.59 din.

Ознаке:

Моја колекција

uCoin