+

Француска 50 центи, 1853-1863

Кованица > 50 центи, 1853-1863 - Француска  - obverseКованица > 50 центи, 1853-1863 - Француска  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 794
ДржаваФранцуска
Апоен50 центи
Година1853-1863
ПериодЦар Наполеон III (1852 - 1870)
Врста кованицеПрометне кованице
RulerНаполеон III
СаставСребро 0.900
Врста ивицеХрапава
ОбликОкругла
СврставањеКованица (180°)
Тежина (гр)2.5
Пречник (мм)18
Дебљина (мм)Непознато (help us to know)

Legend:

help us to know

Креатор:

СтранаИмеОзнака
ОбеJean-Jacques BarreBARRE

Ковање, Вредност:

ГодинаОзнакаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
1863BB137.000--470.49 din.
1862A1.549.000---
1862BB1.007.000---
1861BB355.000---
1860A2.657.000---
1860BB1.555.000---
1859A3.880.000--590.42 din.
1859BB1.112.000---
1858A5.559.000---
1857A1.632.000--205.14 din.
1856A1.436.000--1,388.60 din.
1856BB1.196.000---
1856D1.246.000--3,736.05 din.
1855A400.000---
1854A1.080.000--384.89 din.
1853A154.000---

Моја колекција

 1863470 din.
 1862A
 1862BB
 1861
 1860A
 1860BB
 1859A590 din.
 1859BB
 1858
 1857205 din.
 1856A1,389 din.
 1856BB
 1856D3,736 din.
 1855
 1854385 din.
 1853
Wish list×
Обриши
Размена
uCoin