+
KM# 276: 5 центи, 1978-2008
Цена, min: 31.22 din.

Гватемала 5 центи, 1978-2008

Кованица > 5 центи, 1978-2008 - Гватемала  - obverseКованица > 5 центи, 1978-2008 - Гватемала  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 276
ДржаваГватемала
Апоен5 центи0.05 GTQ = 0.67 RSD
Година1978-2008
ПериодРепублика Гватемала (1949 - 2016)
Врста кованицеПрометне кованице
СаставБакар-Никл
Врста ивицеХрапава
ОбликОкругла
СврставањеКованица (180°)
Тежина (гр)1.6
Пречник (мм)16
Дебљина (мм)1

Ковање, Вредност:

ГодинаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
2008++-39.18 din.
2006++-47.95 din.
2000++-68.50 din.
1998++-41.68 din.
1997++-72.59 din.
1996+--48.19 din.
1995+--31.22 din.
1994+--48.52 din.
1993+--35.16 din.
1992+--35.43 din.
1991+--56.69 din.
1990+--33.59 din.
1989+--62.74 din.
198821.800.000--45.18 din.
198725.000.000--54.66 din.
19868.000.000--128.89 din.
1985+--54.53 din.
19818.000.000--47.69 din.
19808.000.000--35.07 din.
197912.000.000--59.50 din.
197815.000.000--41.55 din.

Ознаке:

Моја колекција

uCoin