+

Хондурас 50 центи, 1995-2014

Кованица > 50 центи, 1995-2014 - Хондурас  - obverseКованица > 50 центи, 1995-2014 - Хондурас  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 84a.2
ДржаваХондурас
Апоен50 центи0.5 HNL = 2.13 RSD
Година1995-2014
ПериодРепублика Хондурас (1931 - 2015)
Врста кованицеПрометне кованице
СаставЧелик обложен Никлом
Врста ивицеХрапава
ОбликОкругла
СврставањеКованица (180°)
Тежина (гр)5
Пречник (мм)24
Дебљина (мм)1.5

Legend:

Глава15 DE SEPTIEMBRE 1821 / LIBRE SOBERANA E INDEPENDIENTE / REPUBLICA DE HONDURAS
Писмо50 CENTAVOS DE LEMPIRA

Ковање, Вредност:

ГодинаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
2014++-79.64 din.
2012++-91.32 din.
2007++-72.09 din.
2005++-58.04 din.
1999++-72.48 din.
1996++-70.65 din.
1995++-89.82 din.

Ознаке:

Моја колекција

 201479.64 din.
 201291.32 din.
 200772.09 din.
 200558.04 din.
 199972.48 din.
 199670.65 din.
 199589.82 din.
uCoin