+

Острво Мен 10 пенија, 1996-1997

Кованица > 10 пенија, 1996-1997 - Острво Мен  - obverseКованица > 10 пенија, 1996-1997 - Острво Мен  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 591
ДржаваОстрво Мен
Апоен10 пенија
Година1996-1997
ПериодКраљица Елизабета II (1970 - 2018)
Врста кованицеПрометне кованице
RulerЕлизабета II
СаставБакар-Никл
Врста ивицеХрапава
ОбликОкругла
СврставањеОдликовање (0°)
Тежина (гр)6.5
Пречник (мм)24.5
Дебљина (мм)1.85

Legend:

help us to know

Креатор:

СтранаИме
ГлаваRaphael David Maklouf

Ковање, Вредност:

ГодинаОзнакаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
1997PM++-829.56 din.
1996PM++-336.23 din.

Моја колекција

 1997830 din.
 1996336 din.
uCoin