+

Острво Мен 10 пенија, 1998-1999

Кованица > 10 пенија, 1998-1999 - Острво Мен  - obverseКованица > 10 пенија, 1998-1999 - Острво Мен  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 903
ДржаваОстрво Мен
Апоен10 пенија
Година1998-1999
ПериодКраљица Елизабета II (1970 - 2018)
Врста кованицеПрометне кованице
RulerЕлизабета II
СаставБакар-Никл
Врста ивицеХрапава
ОбликОкругла
СврставањеОдликовање (0°)
Тежина (гр)6.5
Пречник (мм)24.5
Дебљина (мм)1.85

Креатор:

СтранаИмеОзнака
ГлаваIan Rank-BroadleyIRB

Ковање, Вредност:

ГодинаОзнакаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
1999PM++-302.74 din.
1998PM++-206.90 din.
1998PM++--

Моја колекција

 1999303 din.
 1998207 din.
 1998T
uCoin