+

Острво Мен 20 пенија, 1988-1992

Кованица > 20 пенија, 1988-1992 - Острво Мен  - obverseКованица > 20 пенија, 1988-1992 - Острво Мен  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 211
ДржаваОстрво Мен
Апоен20 пенија
Година1988-1992
ПериодКраљица Елизабета II (1970 - 2018)
Врста кованицеПрометне кованице
RulerЕлизабета II
СаставБакар-Никл
Врста ивицеГладка
Обликседмострана
СврставањеОдликовање (0°)
Тежина (гр)5
Пречник (мм)21.4
Дебљина (мм)Непознато (help us to know)

Legend:

help us to know

Креатор:

СтранаИме
ГлаваRaphael David Maklouf

Ковање, Вредност:

ГодинаОзнакаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
1992PM++-115.51 din.
1991PM++-82.90 din.
1990PM++--
1989PM++-144.44 din.
1988PM++-125.48 din.

Ознаке:

Моја колекција

 1992116 din.
 199182.90 din.
 1990
 1989144 din.
 1988125 din.
uCoin