+

Острво Мен 20 пенија, 1993-1995

Кованица > 20 пенија, 1993-1995 - Острво Мен  - obverseКованица > 20 пенија, 1993-1995 - Острво Мен  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 391
ДржаваОстрво Мен
Апоен20 пенија
Година1993-1995
ПериодКраљица Елизабета II (1970 - 2018)
Врста кованицеПрометне кованице
RulerЕлизабета II
СаставБакар-Никл
Врста ивицеГладка
Обликседмострана
СврставањеОдликовање (0°)
Тежина (гр)5
Пречник (мм)21.4
Дебљина (мм)Непознато (help us to know)

Креатор:

СтранаИме
ГлаваRaphael David Maklouf

Ковање, Вредност:

ГодинаОзнакаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
1995PM++-158.05 din.
1994PM++-26.54 din.
1993PM++-183.27 din.

Ознаке:

Моја колекција

 1995158 din.
 199426.54 din.
 1993183 din.
uCoin