+

Острво Мен 20 пенија, 1996-1997

Кованица > 20 пенија, 1996-1997 - Острво Мен  - obverseКованица > 20 пенија, 1996-1997 - Острво Мен  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 592
ДржаваОстрво Мен
Апоен20 пенија
Година1996-1997
ПериодКраљица Елизабета II (1970 - 2018)
Врста кованицеПрометне кованице
RulerЕлизабета II
СаставБакар-Никл
Врста ивицеГладка
Обликседмострана
СврставањеОдликовање (0°)
Тежина (гр)5
Пречник (мм)21.4
Дебљина (мм)Непознато (help us to know)

Legend:

help us to know

Креатор:

СтранаИме
ГлаваRaphael David Maklouf

Ковање, Вредност:

ГодинаОзнакаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
1997PM++-81.61 din.
1996PM++-228.23 din.

Моја колекција

 199781.61 din.
 1996228 din.
Размена
uCoin