+
KM# 165: 5 копељки, 1724-1730
Цена, min: 1,195.06 din.

Русија 5 копељки, 1724-1730

Кованица > 5 копељки, 1724-1730 - Русија  - obverseКованица > 5 копељки, 1724-1730 - Русија  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 165
ДржаваРусија
Апоен5 копељки
Година1724-1730
ПериодEmpress Anna Ioannovna (1730 - 1740)
Врста кованицеПрометне кованице
RulerАна / Петар II / Екатарина I / Петар I
СаставБакар
Врста ивицеОрнаментна
ОбликОкругла
СврставањеОдликовање (0°)
Тежина (гр)20.48
Пречник (мм)33
Дебљина (мм)2.6

Ковање, Вредност:

ГодинаОзнакаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
1730МД13.460.000--2,976.46 din.
1729МД+--1,491.39 din.
1727МД+--2,073.79 din.
1726МД+--1,195.06 din.
1725МД+---
1724МД+---

Моја колекција

uCoin