+

Јужна Кореја 10 вона, 1971-1982

Кованица > 10 вона, 1971-1982 - Јужна Кореја  - obverseКованица > 10 вона, 1971-1982 - Јужна Кореја  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 6a
ДржаваЈужна Кореја
Апоен10 вона
Година1971-1982
ПериодРепублика Кореја (1966 - 1982)
Врста кованицеПрометне кованице
СаставМесинг
Врста ивицеГладка
ОбликОкругла
СврставањеКованица (180°)
Тежина (гр)4.06
Пречник (мм)22.86
Дебљина (мм)1.4

Legend:

Глава십원 / 한국은행
Писмо10 / THE BANK OF KOREA

Ковање, Вредност:

ГодинаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
198220.000.000+2.00041.63 din.
1981100.000+-91.95 din.
1980150.000.000+-28.29 din.
1979200.000.000+-13.80 din.
197880.000.000+-28.01 din.
19771.000.000+-594.16 din.
197520.000.000+-31.76 din.
197415.000.000+-21.71 din.
197330.000.000+-23.58 din.
1972270.000.000+-24.75 din.
1971220.000.000+-57.57 din.

Ознаке:

Моја колекција

 198241.63 din.
 198191.95 din.
 198028.29 din.
 197913.80 din.
 197828.01 din.
 1977594 din.
 197531.76 din.
 197421.71 din.
 197323.58 din.
 197224.75 din.
 197157.57 din.
Wish list×
Обриши
uCoin