+
Цена: 1,480.71 din.

Бугарска 1 лев, 1941

Кованица > 1 лев, 1941 - Бугарска  - obverseКованица > 1 лев, 1941 - Бугарска  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 37a
ДржаваБугарска
Апоен1 лев
Година1941
ПериодЦар Борис III (1918 - 1943)
Врста кованицеПрометне кованице
RulerБорис III
СаставГвожђе
Врста ивицеХрапава
ОбликОкругла
СврставањеКованица (180°)
Тежина (гр)3
Пречник (мм)20
Дебљина (мм)Непознато (help us to know)

Legend:

ГлаваБЪЛГАРИЯ / СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА
Писмо1 ЛЕВЪ

Вредност, RSD:
1480.71 din.

Ковање:

КовницаКовање
UncBUProof
Берлин, Немачка10.000.000--

Моја колекција

uCoin