+
KM# 135: 50 пенија, 2003-2004
Цена, min: 167.45 din.

Фокландска Острва 50 пенија, 2003-2004

Кованица > 50 пенија, 2003-2004 - Фокландска Острва  - obverseКованица > 50 пенија, 2003-2004 - Фокландска Острва  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 135
ДржаваФокландска Острва
Апоен50 пенија0.5 FKP = 65.83 RSD
Година2003-2004
ПериодКраљица Елизабета II (1974 - 2016)
Врста кованицеПрометне кованице
RulerЕлизабета II
СаставБакар-Никл
Врста ивицеГладка
Обликседмострана
СврставањеОдликовање (0°)
Тежина (гр)8
Пречник (мм)27.3
Дебљина (мм)1.5

Креатор:

СтранаИмеОзнака
ГлаваIan Rank-BroadleyIRB
ПисмоWilliam Gardner

Ковање, Вредност:

ГодинаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
2004++-368.21 din.
2003++-167.45 din.

Моја колекција

uCoin