+
KM# 11: 5 пенија, 1888-1892
Цена, min: 828.06 din.

Финска 5 пенија, 1888-1892

Кованица > 5 пенија, 1888-1892 - Финска  - obverseКованица > 5 пенија, 1888-1892 - Финска  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 11
ДржаваФинска
Апоен5 пенија
Година1888-1892
ПериодЦар Александар III (1881 - 1894)
Врста кованицеПрометне кованице
RulerАлександар III
СаставБакар
Врста ивицеГладка
ОбликОкругла
СврставањеОдликовање (0°)
Тежина (гр)6.4
Пречник (мм)25
Дебљина (мм)1.7

Ковање, Вредност:

ГодинаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
1892328.486--1,701.63 din.
18891.070.000--839.90 din.
1888604.150--828.06 din.

Моја колекција

uCoin