+

Летонија 2 лата, 1999-2009

Кованица > 2 лата, 1999-2009 - Летонија  - obverseКованица > 2 лата, 1999-2009 - Летонија  - reverse

Информације:

Краусов бројKM# 38
ДржаваЛетонија
Апоен2 лата
Година1999-2009
ПериодДруга Република (Литванија) (1992 - 2013)
Врста кованицеПрометне кованице
СаставБиметални: Месинг центар, Бакар-Никл прстен
Врста ивицеСловна
Опис ивице'LATVIJAS BANKA'
ОбликОкругла
СврставањеОдликовање (0°)
Тежина (гр)9.5
Пречник (мм)26.3
Дебљина (мм)2.4

Legend:

help us to know

Креатор:

СтранаИме
ОбеGunars Lusis
ОбеJānis Strupulis

Ковање, Вредност:

ГодинаКовањеЦена, RSD
UncBUProof
20092.000.000+-463.37 din.
2003-30.000-899.48 din.
19995.000.000+-337.75 din.

Ознаке:

Моја колекција

 2009463 din.
 2003SET899 din.
 1999338 din.
uCoin